Genetic test
"My care" for women
Genetic test
"My care" for women
 • do not waste your time on finding healthy lifestyle blogs, and just follow your personalized plan
 • prepare your body for pregnancy
 • gain better understanding of your body and its needs during pregnancy
 • do not fear the menopause, but find out what and how to eat for productive work and recovery
price 6500 UAH
Order the test
Genetic test
“My care" for men
Genetic test
“My care" for men
 • discover the possible cause of your digestive problems
 • choose quickly and simply the products that are especially useful for you
 • adjust your diet and feel more energetic
 • how to eat, to feel better in the active rhythm of life
price 6500 UAH
Order the test
Genetic test
"My care" for children
(from 1 month to 17 years)
Genetic test
"My care" for children
(from 1 month to 17 years)
 • find out how to introduce healthy weaning (solid foods) for the baby
 • find out the possible causes of childhood nutritional disorders (susceptibility to reactions to wheat products or dairy products)
 • how to maintain healthy eating habits in a child
price 6500 UAH
Order the test
Genes know better what kind of food is good for you.
Your genetics will tell you what to eat, what to give up, and you will form it into a habit.
Example result
Genetic tests "Me vegetarian" / "My meal plan"
DNA nutrition tests with top 3 useful products for meat eaters and vegetarians. Find out everything about your ability to absorb vitamins and microelements:
Me vegetarian
genes analyzed 06
price 1950 UAH
Order the test
My meal plan
genes analyzed 06
price 1950 UAH
Order the test
How to make test

Order a test on the website. Nova Poshta mail service delivers you a DNA kit.

Take a sample of saliva according to the instructions in the kit and send it back to us via Nova Poshta mail service. Keep the instructions with your unique barcode with you.

Be sure to register your test on our website using your unique barcode.

After 15-30 business days, you will receive an email and phone notification about the results.

What is nutrigenetic
Our health
Learn more
WHY CAN THIS DNA TEST BE TRUSTED?
Analysis is carried out in certified laboratories of Ukraine and Finland.
Experts analyze DNA on modern equipment, using the PCR method (polymerase chain reaction).
[ scheme of polymerase chain reaction ]
01
Selection of genetic markers of high scientific validity.
Bioinformatics are working with the latest research on genetic data — Genome Wide Association Studies.
[ example of the gene GWAS-diagramm ]
02
Genetics and nutritionist doctors make personalized recommendations for healthy eating.
All recommendations and dietary patterns are based on personal gene variants, which include the tendency absorb micronutrients, or possible celliac desease or lactose intolerance.
[ National Nutrient Database for Standard Reference Release 28 ]
03
[ scheme of polymerase chain reaction ]
01
[ example of the gene GWAS-diagramm ]
02
[ National Nutrient Database for Standard Reference Release 28 ]
03
FAQ
Чи допоможе генетичний тест схуднути?

У світовій практиці за допомогою таких тестів визначається генетична схильність до повноти та добирається спеціальна дієта, відповідно до варіантів генів людини. Але ми вважаємо, що зайва вага — це комплексна проблема, тож самих лише генетичних тестів для її якісного вирішення недостатньо: необхідно співпрацювати з лікарями-дієтологами, фітнес-тренерами. Наші нутрігенетичні тести не направлені на боротьбу проти зайвої ваги чи за набирання маси тіла, але з їх допомогою можна збалансувати харчування відповідно до індивідуальної схильності до засвоєння мікронутрієнтів, а також з урахуванням можливої негативної реакції на глютен і лактозу. Зразки меню, які ви отримаєте в результаті тесту, будуть містити продукти, корисні саме для вас. Калораж страв із тестів «Мій раціон» та «Моє вегетаріанство» розрахований згідно із золотим стандартом дієтології — 2000 ккал. Добираючи страви для тесту «Моя турбота», ми брали до уваги такі показники, як вік та рівень фізичної активності, щоб забезпечити підтримку здорової ваги.

Чи можлива доставка тесту по Україні?

Так, ми забезпечуємо доставку тесту «Новою поштою» по всій території Україні. У формі замовлення на сайті вкажіть номер відділення «Нової пошти» вашого населеного пункту, і ми надішлемо вам набір для аналізу ДНК.

У якому віці можна робити цей тест?

Генетичний тест можна зробити у будь-якому віці. Наші генетичні дані не змінюються протягом життя, тому жодних вікових обмежень генетичний тест не має. Так, у тесті «Моя турбота» є окремі рекомендації щодо харчування для дітей у віці від 1 місяця до 17 років.

Чи можна робити генетичний тест під час вагітності або лактації?

Так, ви можете зробити цей тест під час вагітності та лактації — у нього немає обмежень. Тест «Моя турбота» пропонує рекомендації для жінок, які планують вагітність, вагітних і мам у період лактації, та стане корисним помічником у цей період життя.

Як я отримаю результат?

Зареєструвавши ваш унікальний код в особистому кабінеті на сайті, ви зможете отримати результати вашого генетичного тесту через два-три тижні. Ми повідомимо про їх наявність електронною поштою та смс. Зверніть увагу: зразок для тесту «Моя турбота» опрацьовується за кордоном, тому у разі затримки результату ви отримаєте додаткове повідомлення

Чи можна отримати додаткову консультацію після надходження результатів тесту?

Ви отримаєте результати з письмовим поясненням та рекомендаціями. У вартість тесту не входить додаткова консультація спеціаліста. Якщо у вас виникнуть нагальні питання, напишіть нам на адресу hello@myhelix.com.ua або зателефонуйте за номером (044) 568-04-90. Ми порадимо фахівців для додаткових консультацій, і ви зможете домовитися про зустріч з ними в індивідуальному порядку. Наші клієнти отримують знижку на консультацію у розмірі 10%.

Чи є якісь особливі умови для проведення тесту — наприклад, зранку натщесерце?

Генетичний тест не обов’язково проводити вранці і натще. Зразок слини можна брати у будь-який зручний для вас час. Єдина умова — не їсти, не пити каву та не курити протягом 45 хвилин перед забором букального епітелію (зразка слини). Перед тим, як взяти зразок, прополощіть рот водою. Потріть стерильною ватною паличкою за щокою упродовж принаймні 30 секунд. Повторіть цю процедуру на обох стерильних ватних паличках з набору — це необхідно, щоб забезпечити чистоту зразка вашої слини та належну якість аналізу.

Що робити з результатами тесту? Як ще я можу їх застосувати?

Ви можете відправити результати генетичного тесту вашому лікарю з особистого кабінету на сайті. Завдяки цьому тесту ви краще розумітимете свої потреби у сфері здорового харчування, а також зможете щодня використовувати свої результати, обираючи здорові продукти у супермаркеті. А найголовніше — ви отримаєте найсучасніші знання про себе: варіанти своїх генів. І це прекрасно, адже можливість провести особистий генетичний аналіз стала доступною лише якихось 10 років тому.

Що робити і як реагувати, якщо генетичний тест показує одне, а аналіз крові — зовсім інше?

Насправді це зовсім різні типи інформації. Генетичний тест покаже вашу вроджену схильність до тієї чи іншої ознаки: наприклад, до засвоєння жирів, омега-3 жирних кислот, вітамінів і мікронутрієнтів, до метаболізму кофеїну, переносимості лактози та до целіакії — негативної реакції на глютен. А ось результати аналізу крові — це динамічні показники, які демонструють поточний стан організму, що залежить від вашого способу життя та впливу навколишнього середовища. Детальніше про різницю між генетичним аналізом та аналізом крові читайте у нашій статті.

Де проводиться аналіз?

Ми співпрацюємо із сертифікованими лабораторіями України та Фінляндії. Зразки генетичних тестів «Мій раціон» та «Моє вегетаріанство» аналізують у лабораторії UkrGenTech. Аналіз генетичного тесту «Моя турбота» проводиться у фінській лабораторії WobleHelsinki.

Інформація про спеціальні пропозиції від Myhelix

Постійні пропозиції

Якщо ви одночасно замовляєте два або більше генетичних тестів одного типу — «Мій раціон», «Моє вегетаріанство» або «Моя турбота», ви зможете придбати кожен наступний тест того ж типу зі знижкою.
Наприклад: на кожен наступний тест «Мій раціон» та «Моє вегетаріанство» діє знижка 20%. на кожен наступний тест «Моя турбота» (для жінки, чоловіка, дитини) діє знижка 10%.
Якщо ви одночасно замовите тести різних типів, наприклад «Моя турбота» і «Мій раціон», обидва тести коштуватимуть повну вартість, а вже третій зі знижкою. Наприклад: Перший тест «Мій раціон» чи «Моє вегетаріанство» 100% вартості, а додатковий тест «Мій раціон» чи «Моє вегетаріанство» буде зі знижкою 20%. Перший «Моя турбота» 100% вартості, а додатковий тест «Моя турбота» буде зі знижкою 10%.

Тимчасові пропозиції

Впродовж жовтня 2017, до місяця боротьби з раком грудей у жінок, ви маєте можливість придбати генетичні тести «Моя турбота» для жінки та для дитини (https://myhelix.com.ua/my-care) зі знижкою 15%.

Check out
After confirming the payment, our manager will contact you.
You data
Shipping method
Delivery and dispatch of tests is made at our expense
Free delivery in Kiev
Choose the day and time of delivery
10:00 — 12:00
12:00 — 14:00
14:00 — 16:00
16:00 — 17:00
16:00 — 18:00
18:00 — 20:00
Payment method
*Select a payment method
Your discount
*Field required to complete the order
You ordered
To pay UAH
*You haven't completed all the required fields