Відповідаємо на ваші найпоширеніші запитання
Чи допоможе генетичний тест схуднути?

У світовій практиці за допомогою таких тестів визначається генетична схильність до повноти та добирається спеціальна дієта, відповідно до варіантів генів людини. Але ми вважаємо, що зайва вага — це комплексна проблема, тож самих лише генетичних тестів для її якісного вирішення недостатньо: необхідно співпрацювати з лікарями-дієтологами, фітнес-тренерами. Наші нутрігенетичні тести не направлені на боротьбу проти зайвої ваги чи за набирання маси тіла, але з їх допомогою можна збалансувати харчування відповідно до індивідуальної схильності до засвоєння мікронутрієнтів, а також з урахуванням можливої негативної реакції на глютен і лактозу. Зразки меню, які ви отримаєте в результаті тесту, будуть містити продукти, корисні саме для вас. Калораж страв із тестів «Мій раціон» та «Моє вегетаріанство» розрахований згідно із золотим стандартом дієтології — 2000 ккал. Добираючи страви для тесту «Моя турбота», ми брали до уваги такі показники, як вік та рівень фізичної активності, щоб забезпечити підтримку здорової ваги.

Чи можлива доставка тесту по Україні?

Так, ми забезпечуємо доставку тесту «Новою поштою» по всій території Україні. У формі замовлення на сайті вкажіть номер відділення «Нової пошти» вашого населеного пункту, і ми надішлемо вам набір для аналізу ДНК.

У якому віці можна робити цей тест?

Генетичний тест можна зробити у будь-якому віці. Наші генетичні дані не змінюються протягом життя, тому жодних вікових обмежень генетичний тест не має. Так, у тесті «Моя турбота» є окремі рекомендації щодо харчування для дітей у віці від 1 місяця до 17 років.

Чи можна робити генетичний тест під час вагітності або лактації?

Так, ви можете зробити цей тест під час вагітності та лактації — у нього немає обмежень. Тест «Моя турбота» пропонує рекомендації для жінок, які планують вагітність, вагітних і мам у період лактації, та стане корисним помічником у цей період життя.

Як я отримаю результат?

Зареєструвавши ваш унікальний код в особистому кабінеті на сайті, ви зможете отримати результати вашого генетичного тесту через два-три тижні. Ми повідомимо про їх наявність електронною поштою та смс. Зверніть увагу: зразок для тесту «Моя турбота» опрацьовується за кордоном, тому у разі затримки результату ви отримаєте додаткове повідомлення

Чи можна отримати додаткову консультацію після надходження результатів тесту?

Ви отримаєте результати з письмовим поясненням та рекомендаціями. У вартість тесту не входить додаткова консультація спеціаліста. Якщо у вас виникнуть нагальні питання, напишіть нам на адресу hello@myhelix.com.ua або зателефонуйте за номером (044) 568-04-90. Ми порадимо фахівців для додаткових консультацій, і ви зможете домовитися про зустріч з ними в індивідуальному порядку. Наші клієнти отримують знижку на консультацію у розмірі 10%.

Чи є якісь особливі умови для проведення тесту — наприклад, зранку натщесерце?

Генетичний тест не обов’язково проводити вранці і натщесерце. Зразок слини можна брати у будь-який зручний для вас час. Єдина умова — не їсти, не пити каву та не курити протягом 45 хвилин перед забором букального епітелію (зразка слини). Перед тим, як взяти зразок, прополощіть рот водою. Потріть стерильною ватною паличкою за щокою упродовж принаймні 30 секунд. Повторіть цю процедуру на обох стерильних ватних паличках з набору — це необхідно, щоб забезпечити чистоту зразка вашої слини та належну якість аналізу.

Що робити з результатами тесту? Як ще я можу їх застосувати?

Ви можете відправити результати генетичного тесту вашому лікарю з особистого кабінету на сайті. Завдяки цьому тесту ви краще розумітимете свої потреби у сфері здорового харчування, а також зможете щодня використовувати свої результати, обираючи здорові продукти у супермаркеті. А найголовніше — ви отримаєте найсучасніші знання про себе: варіанти своїх генів. І це прекрасно, адже можливість провести особистий генетичний аналіз стала доступною лише якихось 10 років тому.

Що робити і як реагувати, якщо генетичний тест показує одне, а аналіз крові — зовсім інше?

Насправді це зовсім різні типи інформації. Генетичний тест покаже вашу вроджену схильність до тієї чи іншої ознаки: наприклад, до засвоєння жирів, омега-3 жирних кислот, вітамінів і мікронутрієнтів, до метаболізму кофеїну, переносимості лактози та до целіакії — негативної реакції на глютен. А ось результати аналізу крові — це динамічні показники, які демонструють поточний стан організму, що залежить від вашого способу життя та впливу навколишнього середовища. Детальніше про різницю між генетичним аналізом та аналізом крові читайте у нашій статті.

Де проводиться аналіз?

Ми співпрацюємо із сертифікованими лабораторіями України та Фінляндії. Зразки генетичних тестів «Мій раціон» та «Моє вегетаріанство» аналізують у лабораторії UkrGenTech. Аналіз генетичного тесту «Моя турбота» проводиться у фінській лабораторії WobleHelsinki.

Яка різниця між тестом «Мій раціон» і «Моя турбота»?

Тест “Мій раціон” — маленький тест, який бере до уваги один ген — одну ознаку та аналізує лише шість показових генів. Ви дізнаєтеся, як ви засвоюєте вітаміни B9, D3, цинк, жири, омега-3 жирні кислоти. Ви дізнаєтеся, як швидко ваш організм виводить кофеїн та отримаєте рекомендації корисних продуктів і страв на основі вашої генетики.

Тест «Моя турбота» — розширений тест, в якому ми аналізуємо вже 40 варіантів генів і надаємо персоналізовані рекомендації з харчування дітям, жінкам і чоловікам різного віку. Цей тест має унікальну генетичну панель та групи ознак, які мають найбільш високий асоціативний показник достовірності. У цьому тесті можна буде дізнатися про схильність до целіакії (негативної реакції на глютен), до непереносимості лактози, накопичення жирів та гомоцистеїну, якості засвоєння вітаміну E та D. Аби дати точніший результат та дослідження ознаки враховується багато генів. Такий підхід більш сучасний і точний.

Інформація про спеціальні пропозиції від Myhelix

Постійні пропозиції
Якщо ви одночасно замовляєте два або більше генетичних тестів одного типу — «Мій раціон», «Моє вегетаріанство» або «Моя турбота», ви зможете придбати кожен наступний тест того ж типу зі знижкою.

Наприклад:
  • на кожен наступний тест «Мій раціон» та «Моє вегетаріанство» діє знижка 5%.
  • на кожен наступний тест «Моя турбота» (для жінки, чоловіка, дитини) діє знижка 5%.
Якщо ви одночасно замовите тести різних типів, наприклад «Моя турбота» і «Мій раціон», обидва тести коштуватимуть повну вартість, а вже третій зі знижкою.

Наприклад:
  • Перший тест «Мій раціон» чи «Моє вегетаріанство» 100% вартості, а додатковий тест «Мій раціон» чи «Моє вегетаріанство» буде зі знижкою 5%.
  • Перший «Моя турбота» 100% вартості, а додатковий тест «Моя турбота» буде зі знижкою 5%.

Замовлення тесту
1.
Оформіть замовлення.
Після підтвердження платежу наш менеджер зв'яжеться з вами.
2.
Кур'єр або «Нова пошта» доставить вам набір ДНК.
3.
Візьміть зразок слини і передайте набір кур'єром чи відправте «Новою поштою». Інструкцію з набору залиште собі.