21 грудня

Наука глінтвейну

Автор: Катя Дробот

Полюбляєте глінтвейн? У Стародавньому Римі гаряче вино пили щоб швидко зігрітися взимку. Пізніше до вина стали додавати прянощі. Вважалося, що з ними напій захищає від хвороб.

Минуло багато часу, і тепер жоден святковий ярмарок не обходиться без глінтвейну. Але досі не зрозуміло, чи дійсно глінтвейн має лікувальні властивості? Давайте розберемося, що є у келиху цього духмяного напою.

Виноград

Незалежно від сорту вина, глінтвейн містить близько 1000 різних компонентів саме завдяки винограду. Найбільшу увагу приділяють поліфенолам, які дійсно є потужними антиоксидантами. До класу поліфенолів належить й інший компонент вина — ресвератрол, який є протираковим агентом. Існує думка, що вживання вина, а разом з ним і ресвератролу — секрет довгожительства французів. Проте оздоровчого впливу можна досягти лише вживаючи 20-100 мг ресвератролу на день. Для порівняння, літр червоного вина може містити до 12 мг цієї сполуки.

Спеції

Кориця — одна з найпопулярніших спецій, яку додають до глінтвейну. Її компоненти вірогідно затримують розвиток нейродегенеративних хвороб (на кшталт хвороби Альцгеймера), знижують чутливість до інсуліну, та проявляють протизапальні властивості.  FDA (Food and Drug Administration) рекомендує вживати до 6 г кориці (дві чайні ложки) на день в оздоровчих цілях. Проте перевищення цієї дози може мати негативні наслідки. Антиоксидантну та протиракову дію чинять інші біологічно активні сполуки спецій: гінгерол (компонент імбиру) та євгенол (фенольна сполука з гвоздики).

Алкоголь

На жаль, всі лікувальні властивості глінтвейну майже нівелюються тим алкоголем, який він містить. За результатами нещодавніх мета-аналізів, ризик розвитку серцево-судинних хвороб збільшується після вживання на тиждень більше ніж 100 г етилового спирту (у перерахунку на напої це 250 мл міцного, 800 мл вина або 2,5 л пива). За даними ВООЗ та МОЗ України безпечної дози алкоголю взагалі не існує.

Особливо обачливо до алкоголю треба ставитися людям зі зниженою активністю ферменту альдегід дегідрогенази 2 (за неї відповідає ген ALDH2). Такі люди є більш чутливими до канцерогенного впливу алкогольних напоїв через надмірне накопичення токсичного ацетальдегіду — продукту метаболізму етанолу. Близько 8% світового населення, в основному східноазіатського походження, мають спадковий дефіцит ALDH2, який проявляється у сильному почервонінні шкіри безпосередньо після споживання алкоголю. До речі, це може пояснити високу поширеність ракових захворювань стравоходу в таких країнах, як Китай.

Дізнатися, який вплив чинить алкоголь саме на вас, можна завдяки генетичним тестам.

Насправді, один келих глінтвейну на свята навряд чи принесе помітну шкоду, чи навпаки — користь. Але якщо за результатами генетичного тесту вам бажано утримуватися від спиртних напоїв, радимо пошукати рецепти безалкогольного глінтвейну на основі соку чи чаю — це може стати вашою улюбленою альтернативою цьому святковому напою.  

ДНК-тест Вплив і залежність від алкоголю
750 грн
Замовити тест
ДНК-тест Мій раціон
1950 грн
Замовити тест
Замовлення тесту
1.
Оформіть замовлення.
Після підтвердження платежу наш менеджер зв'яжеться з вами.
2.
Кур'єр або «Нова пошта» доставить вам набір ДНК.
3.
Візьміть зразок слини і передайте набір кур'єром чи відправте «Новою поштою». Інструкцію з набору залиште собі.
Ваші дані
Безкоштовна доставка
Доставка у місті Київ
Оберіть день і час доставки
14:00 — 16:00
16:00 — 17:00
17:00 — 18:00
18:00 — 19:00
19:00 — 20:00
Оплата
*Виберiть спосiб оплати
Ваша знижка
*Це обов'язкове поле для замовлення
*Ви заповнили не всі обов'язкові поля