Целіакія: з чого все почалося

Автор Христина Шевченко

Ми звикли вважати, що целіакія — це сучасна хвороба, на яку хворіють іпохондрики, зірки шоу-бізнесу та зациклені на собі й своєму здоров'ї індивіди. Багато хто навіть вважає, що це не справжнє захворювання, а, скоріше, примха. Давайте розберемося, що таке целіакія, чим вона відрізняється від непереносимості глютену і з чим її «їдять».

Мідії і банани.... де зв'язок? 

У ІХХ столітті Семюель Гі, англійський педіатр, спостерігав прояви целіакії у дітей. Діти відставали в розвитку, мали нестачу ваги, діарею та анемію. «Якщо пацієнт може бути вилікуваний, то лише за допомогою дієти», — Гі зробив висновок, що дієта, багата мідіями, лікує захворювання у маленьких пацієнтів. «Діти, які щодня споживали кілограм найкращих голландських мідій, чудово почувались, але симптоми поверталися, коли сезон мідій доходив кінця». Як ми розуміємо зараз, таким чином лікар документує результати аглютенової дієти (повне виключення глютеномістких продуктів з раціону) і рецидив хвороби після повторного введення в харчування глютену.

Пройде 62 роки, і голландський педіатр Віллем Діке вперше виявить і опише зв'язок глютену з захворюванням.

На початку ХХ століття на зміну мідіям прийшли банани: 1924 року американський педіатр Сідні Хаас презентував свою бананову дієту, яка успішно лікувала дітей, хворих на целіакію. Навіть через 40 років, коли однозначно стало ясно, що саме викликає реакцію, яка щороку забирає життя маленьких американців, Хаас не прийняв новий підхід, стверджуючи, що саме банани і їх особливий нутріентний склад, у поєднанні з виключенням злакових культур, лікує хворобу.

https://lh5.googleusercontent.com/GUJRTbZRzaqqRXicLfXUsbZcHvPLb-ITGKKG9-nD0xkrYL2QqHElmXrlEljJPYmrDBAHfoQDpX-c-Zo5AWUoF0Y9cNbhU2o_Td1gKOl0Cjum__WbRSNRtKOwwA_SShbMiQAJdZ7x  

5-річна Сьюзен Морган (1955 рік), якій прописали дієту, що складається з 200 бананів на тиждень

1952 рік можна назвати роком народження аглютенової (або безглютенової) дієти. Віллем-Карел Діке зауважив, що в останні роки Другої світової війни, коли хліб у Голландії був недоступний, смертність від целіакії впала до нуля випадків на рік, а симптоматика була значно менш вираженою. Після війни симптоми і смерті поновилися. Це сподвигло Діке з колегами дослідити вплив глютену на розвиток захворювання, і велика таємниця, над якою вчені ламали голову століттями (перша згадка про целіакію датується першим століттям н. е.), була розкрита.

Діагностика і лікування 

Попри те, що лікарі знайшли спосіб боротьби з целіакією — повне і беззаперечне виключення глютену в будь-яких, навіть мінімальних кількостях, досі відкритим залишається питання діагностики.

Целіакію в наші дні можна порівняти з айсбергом: кількість недіагностованих випадків перевершує діагностовані. За статистикою, близько 70-80% випадків захворювання в усьому світі залишаються без діагнозу.

Раніше вважали, що целіакія — вкрай рідкісне захворювання, проте зараз відомо, що на неї страждає приблизно одна людина із сотні. Типова целіакія, з вираженою симптоматикою, дійсно трапляється рідко. Основну частину складають латентні й атипові форми захворювання. Жінки страждають на целіакію в середньому в півтора-два рази частіше за чоловіків.

Целіакія, непереносимість глютену, алергія на пшеницю — це одне й те саме, так?

Ні. Це абсолютно різні розлади здоров’я і лікуються вони по-різному. Давайте розбиратися.

Целіакія (Celiac disease (CD)) — це генетичне, аутоімунне захворювання, яке проявляється при споживанні глютеномістких продуктів. Щоб отримати реакцію, людина повинна мати генетичну схильність, споживати глютен і активувати захворювання.

Непереносимість глютену (Non-Celiac Gluten Sensitivity (NCGS)) — іноді цей розлад називають також чутливістю до глютену. Він недостатньо добре вивчений, але ми можемо однозначно говорити, що це не алергічна і не аутоімунна реакція. Наразі не існує тестів і біомаркерів для виявлення непереносимості глютену.

Алергія на пшеницю (Wheat allergy) — це імунна реакція на один або декілька з сотень білків пшениці. Не є аутоімунною реакцією, як у випадку з целіакією.

Що потрібно знати про целіакію?

Коли люди з захворюванням на целіакію споживають глютен (комплекс білків, що міститься в пшениці, житі та ячмені), їхня імунна система атакує тонку кишку. Ці атаки призводять до пошкодження ворсинок — невеликих пальцевидних виступів, які вистилають тонку кишку і сприяють поглинанню поживних речовин. Коли ворсинки пошкоджуються, організм не може правильно всмоктувати поживні речовини, що призводить до численних розладів.

Все в родину

Целіакія є спадковим захворюванням. Про що це свідчить?

1. Якщо ваш родич першого ступеня (батьки, дитина, брат або сестра) хворіють на целіакію, ваш ризик також зростає і становить 1 із 10.

2. Існують гени, що відповідають за вірогідність розвитку цього захворювання. Здавши генетичний аналіз, ви зможете дізнатися свій ризик.

Які ж симптоми целіакії?

За даними Всесвітньої організації гастроентерології, целіакію поділяють на два типи: класичну і некласичну (або типову і нетипову).

При типовій целіакії пацієнти мають ознаки і симптоми мальабсорбції, включаючи діарею, стеаторею (блідий, неприємний запах, жирні випорожнення), а також втрату ваги або повільний ріст у дітей.

При атиповій целіакії пацієнти можуть мати м'які шлунково-кишкові симптоми без явних ознак мальабсорбції або, здавалося б, не пов'язані симптоми. Вони можуть страждати від здуття живота і болю та/або інших симптомів, таких як залізодефіцитна анемія, хронічна втома, хронічна мігрень, периферична невропатія (поколювання, оніміння або біль в руках чи ногах), незрозуміла хронічна гіпертрансаміназемія (підвищені ферменти печінки), зниження кісткової маси і переломи кісток, а також дефіцит вітамінів (B9 і B12), пізня менархе / рання менопауза і нез'ясовне безпліддя, дефекти зубної емалі, депресія і тривога, герпетиформний дерматит Дюринга (сверблячі висипання на шкірі) тощо.

При латентній формі захворювання проходить безсимптомно, але все ж хворі страждають від атрофії ворсинок і супутньої мальабсорбціі: всмоктування поживних речовин порушується, хворий не отримує найважливіших вітамінів і мікроелементів — особливо заліза, кальцію і фолату. Цей стан особливо небезпечний для вагітних і жінок, які планують вагітність, а також дітей, які перебувають в активній стадії розвитку.

 Як тепер жити з цією інформацією 

1. Виключити глютен і забути про піцу... Це жарт, не панікуйте. Якщо у вас немає целіакії, хвилюватися причин немає. Глютеномісткі продукти, особливо в цільнозерновому варіанті, є абсолютно безпечним і якісним джерелом комплексних вуглеводів, вітамінів групи В і клітковини. Виключати їх з раціону необхідності немає. Сам по собі глютен токсичним не є, до негативних наслідків призводить аутоімунна реакція хворих на целіакію.

2. Якщо ви запідозрили, що у вас може бути целіакія, найбільш доцільно буде звернутися до фахівця. Лікар-гастроентеролог запропонує вам панель досліджень, за результатами якої ви будете знати, є у вас целіакія чи ні. Цілком можливо, що симптоматику викликають інші розлади, які в обов'язковому порядку потрібно лікувати.

3. Розкажіть про целіакію близьким і друзям. Багато українців живуть із целіакією і страждають від її наслідків, навіть не підозрюючи про це. Проінформований — значить озброєний.

4. Якщо ви живете з діагнозом целіакія, розкажіть нам про свій досвід і надихніть інших не бояться цього захворювання, своєчасно його діагностувати і жити повноцінним життям без глютену.

5. Дізнайтеся, чи прихильна до вас генетика. Зробіть тест і дізнайтеся свою генетичну схильність до захворювання. Якщо варіантів генів, що відповідають за розвиток целіакії, у вас немає, хвилюватися не варто зовсім, якщо ви таки маєте генетичну схильність, набувають сенсу подальші обстеження та увага до себе.

 

Джерела:

Celiac Disease Foundation

National Institute of Diabetes and Digestive and Kidney Diseases (NIDDKD)

University of Chicago Celiac Disease Center

Catassi C; G. Fanciulli; A. R. D'Appello et al. Antiendomysium versus Antigliadin Antibodies in Screening the General Population for Coeliac Disease. Am. J. Gastroenterol. 2000; 95: 7: 732-736

Sapone et al .: Divergence of gut permeability and mucosal immune gene expression in two gluten-associated conditions: celiac disease and gluten sensitivity. BMC Medicine 2011 9:23.

 

ДНК-тест «Мій раціон»
1950 грн
Замовити тест
ДНК-тест «Моє вегетаріанство»
1950 грн
Замовити тест
Замовлення тесту
1.
Оформіть замовлення.
Після підтвердження платежу наш менеджер зв'яжеться з вами.
2.
Кур'єр або «Нова пошта» доставить вам набір ДНК.
3.
Візьміть зразок слини і передайте набір кур'єром чи відправте «Новою поштою». Інструкцію з набору залиште собі.
Ваші дані
Безкоштовна доставка
Доставка у місті Київ
Оберіть день і час доставки
14:00 — 16:00
16:00 — 17:00
17:00 — 18:00
18:00 — 19:00
19:00 — 20:00
Оплата
*Виберiть спосiб оплати
Ваша знижка
*Це обов'язкове поле для замовлення
*Ви заповнили не всі обов'язкові поля