Як лікувати рак: антиракова дієта чи альтернативний підхід до попередження раку

Автор Катя Дробот
Генетик

Лікує хвороби лікар, але виліковує природа

Людина та природа завжди були неподільними, проте в процесі урбанізації людина більше не відчуває єдності з природою. Сьогодні штучні речі оточують нас у всіх сферах діяльності, не є винятком і сфера охорони здоров'я та, особливо, традиційна медицина, яка пішла шляхом хімічного синтезу лікарських сполук. Зіштовхнувшись із хворобою, сучасній людині набагато легше піти в аптеку за рогом та купити хімічний коктейль, аніж звернутися по допомогу до природи, яка давно знає відповіді на наші запитання. Втім, сьогодні в Україні і світі існує й інший тренд. Багато людей стежать за своїм здоров’ям.

Рак – болюча проблема сучасності

Щорічно у світі від раку помирає понад 8 мільйонів осіб, в Україні ця цифра сягає 90 000. Тобто ця хвороба є причиною кожної 6-ї смерті! Щорічно від онкологічних захворювань помирає більше людей, ніж від загалом від СНІДу, туберкульозу та малярії. Ці жахливі статистичні дані свідчать про гостру потребу змінити наше ставлення до проблеми раку та популяризувати новий підхід для запобігання онкологічних захворювань.

Як лікувати рак: райдуга на тарілці

За рекомендаціями Всесвітньої організації з охорони здоров’я кожна людина має вживати щодня не менше 400г овочів та фруктів (не враховуючи картоплю, та інші рослини, що містять крохмаль у великій кількості) для запобігання розвитку онкологічних та серцево-судинних захворювань, а також діабету, ожиріння. Крім того, дієтологи радять урізноманітнювати вміст тарілки з фруктами та овочами: червоні томати, помаранчева морква, жовта обліпиха, зелені трави – таке кольорове розмаїття є справжньою протираковою армією! Забарвлення плодам надають рослинні пігменти, які за своєю природою є потужними антиоксидантами. У житті рослин, пігменти відіграють важливу роль: вони приваблюють комах-запилювачів, захищають рослинні тканини від шкідливої дії ультрафіолетового випромінювання, є токсичними для паразитичних організмів, а їх антиоксидантна активність полягає у здатності нейтралізовувати зайві вільні радикали як в рослинних клітинах, так і в клітинах людини, яка їх спожила.

Краще платити продавцю, аніж лікарю

Серед лідерів антиракового захисту перше місце займає лікопін. Лікопін належить до пігментів-каротинів, має насичене червоне забарвлення та міститься у плодах шипшини та в томатах. Клінічні дослідження виявили вражаючу антиоксидантну активність лікопіну, а також показали його здатність попереджувати розвиток онкологічних захворювань простати, легень, печінки, молочної залози та шлунку. Такі вражаючі антиракові властивості зумовлені антиоксидантною природою лікопіну, а також його протизапальною дією. На молекулярному рівні лікопін знижує концентрацію білків, які стимулюють клітинний ріст та розвиток, водночас він бере участь у регуляції своєчасної загибелі клітин, які вже не використовуються та пригнічує синтез інтерлейкінів – сполук, що є чинниками запального процесу. Також було доведено, що лікопін може посилювати протиракову дію вітаміну D, а також пригнічувати перетворення нормальних клітин на ракові у комплексі з іншими рослинними антиоксидантами та деякими поліненасиченими жирними кислотами. У кетчупі лікопін міститься у концентрованому вигляді - до 14мг/100г, що майже вдвічі більше, ніж у свіжих томатах. З однією порцією томатного соку людина вживає в середньому близько 5мг лікопіну, що і є рекомендованою добовою дозою.

Якщо антираковий вплив лікопіну був клінічно доведений, то наступна протиракова дієтична рекомендація досі викликає суперечки. В 1992 році французами Сержем Рено та Мішелем де Лоржері у журналі «The Lancet» були опубліковані результати досліджень, згідно з якими у французів попри високе споживання тваринних жирів та поширеність інших факторів ризику, в тому числі й паління, спостерігається низький рівень смертності внаслідок ішемічної хвороби серця. Наразі найпоширенішим поясненням цього є регулярне споживання французами червоного вина, одним з компонентів якого є ресвератрол – пігмент-антоціан класу поліфенольних сполук, що міститься у шкірці та кісточках винограду. Спочатку вчені виявили його кардіопротекторні властивості, а згодом з’ясували що він є потенційним протираковим агентом. Механізм дії ресвератролу подібний до механізму дії лікопіну: маючи потужні антиоксидантні властивості, ресвератрол запобігає пошкодженню ДНК, виникненню мутацій; на молекулярному рівні пригнічує розвиток запалення,  вповільняє розвиток кровоносних судин, які постачають кров до новоутворення та активує процес знищення дефектних клітин. Наразі, проблемою, над якою працюють вчені, є біодоступність ресвератролу: виявилось, що ця сполука поглинається нашим організмом лише на 70%, а до місця її дії доходить менше 1%, що кардинально зменшує позитивний ефект. Оздоровчого впливу можна досягти вживаючи 20-100 мг ресвератролу на день. Для порівняння, літр червоного вина може містити до 12 мг цієї сполуки.

Лікування раку “середземноморською дієтою”

І свіжі овочі, й вина є компонентами так званої «середземноморської дієти», де головним джерелом жирів є оливкова олія. Ряд епідеміологічних досліджень підтвердив, що оливкова олія пригнічує розвиток раку молочної залози, органів травлення та легень. Оливкова олія багата на мононенасичені жирні кислоти та поліфенольні сполуки, такі як тирозол, гідрокситирозол та олеуропеін, які, власне, і зумовлюють антиракові властивості олії. Крім того, було висловлено припущення про те, що поліфеноли оливкової олії здатні специфічно регулювати онкогени – гени, продукти яких можуть стимулювати розвиток злоякісних пухлин. Серед онкогенів, експресію яких регулюють компоненти оливкової олії, є онкоген HER2 (Human Epidermal growth factor Receptor 2), який виявляють при агресивних формах раку молочної залози. Регулярне вживання оливкової олії також зменшує ризик розвитку колоректального раку, який посідає 3 місце за частотою захворювань після раку легень та раку молочної залози.

Більшість рослинних компонентів має багатофакторний вплив на онкогенез. Загалом, механізм дії такий: 1) попередження розвитку новоутворень шляхом захисту ДНК від таких шкідливих чинників, як вільні радикали; 2) пригнічення генів-факторів росту та затримка метастазування і подальшої прогресії онкологічного захворювання; 3) стимулювання генів-регуляторів процесу знищення дефектних клітин та блокаторів клітинного циклу для виведення клітини з експлуатації; 4) відвернення уваги лейкоцитів від небезпечної клітини, зменшуючи запалення; 5) пригнічення розвитку додаткових кровоносних судин та обмеження постачання поживних речовин до місця розвитку онкології. Таку дію мають багато сполук рослинного походження, серед яких капсаїцин (перець чілі), куркумін (куркума), кверцетин (яблука, цибуля), урсолова кислота (базилік), алліцин (часник), катехіни (зелений чай), емодин (алое), гінгерол (імбир), євгенол (гвоздика), та ціла низка інших рослинних компонентів. Тож перетворіть ваш холодильник на сад, споживайте більше овочів та фруктів і ви заощадите на лікуванні в майбутньому, інвестуєте гроші у власне здоров'я, хороший настрій та самопочуття!

Джерела:

http://www.who.int/cancer/publications/WRC_2014/en/

http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs297/en/

http://www.who.int/nutrition/publications/public_health_nut6.pdf

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26298459

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16632435

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4013237/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20443159

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16563357

 

 

ДНК-тест «Мій раціон»
1950 грн
Замовити тест
ДНК-тест «Моє вегетаріанство»
1950 грн
Замовити тест
Замовлення тесту
1.
Оформіть замовлення.
Після підтвердження платежу наш менеджер зв'яжеться з вами.
2.
Кур'єр або «Нова пошта» доставить вам набір ДНК.
3.
Візьміть зразок слини і передайте набір кур'єром чи відправте «Новою поштою». Інструкцію з набору залиште собі.
Ваші дані
Безкоштовна доставка
Доставка у місті Київ
Оберіть день і час доставки
14:00 — 16:00
16:00 — 17:00
17:00 — 18:00
18:00 — 19:00
19:00 — 20:00
Оплата
*Виберiть спосiб оплати
Ваша знижка
*Це обов'язкове поле для замовлення
*Ви заповнили не всі обов'язкові поля