© Tadao Cern

Основні причини ожиріння

Автор Юрій Пєшков
Майбутній лікар

Ми живемо у сучасному і технологічному суспільстві. Усюди автомобілі, літаки, метро. Вже не потрібно багато йти чи бігти кудись, — досить просто заплатити і тебе відвезуть куди потрібно. Навіть продукти вже купувати не потрібно, — є купа сервісів, які зроблять усе за вас, варто лише мати банківську картку. Звичайно, це зручно і швидко, але ніхто не задумується, що такий малорухомий спосіб життя рано чи пізно дає про себе знати. За останні десятиліття збільшилась кількість людей з надлишковою вагою. Давайте розберемося, що таке ″лінива хвороба сучасного суспільства″.

Ожиріння ― це захворювання, при якому надлишковий накопичений жир у тілі несприятливо впливає на стан здоров'я, призводячи до зменшення середньої тривалості життя.

Основною причиною ожиріння як у дорослих, так і у дітей є переїдання. Хронічне переїдання призводить до порушень у роботі центру апетиту в головному мозку, і нормальна кількість з'їденої їжі вже не може придушити почуття голоду. Надлишкова, зайва їжа утилізується організмом і відкладається "про запас" у жирове депо. Це спричиняє збільшення кількості жиру в організмі і призводить до розвитку ожиріння. Однак, причин, що змушують людину переїдати, дуже багато. Наприклад, сильні хвилювання можуть знизити чутливість центру насичення в головному мозку і людина починає непомітно для себе споживати більше їжі. Аналогічна ситуація може бути наслідком цілого ряду психоемоційних факторів, таких як почуття самотності, тривоги, туги. Також переїдання зустрічається у людей, що страждають на неврастенію. У цих випадках їжа ніби заміняє позитивні емоції. Багато людей добряче їдять перед сном, сидячи біля телевізора, що також сприяє ожирінню.

Крім того, у розвитку переїдання і, як наслідок цього ― ожиріння, надзвичайно важливе значення має вигляд і запах їжі: смачно приготована та красиво подана ароматна їжа, збуджуючи одним своїм виглядом зухвалий апетит, змушує людину, переборюючи почуття ситості, продовжувати їсти.

Істотне значення у розвитку ожиріння має вік. Саме тому навіть виділяють особливий тип ожиріння ― віковий. Цей тип ожиріння пов'язаний із віковим порушенням діяльності цілого ряду спеціальних центрів головного мозку, у тому числі й центру апетиту. Для придушення почуття голоду з віком потрібна більша кількість їжі. Тому, непомітно для себе, багато людей з роками починають їсти більше, переїдати. Важливе значення у розвитку вікового ожиріння також має зниження діяльності щитоподібної залози, яка виробляє гормони, що беруть участь в обміні речовин.

Іншим важливим фактором, що призводить до розвитку ожиріння, є низька фізична активність. У цьому разі навіть нормальна кількість спожитої їжі є надлишковою, бо калорії, які надійшли в організм із їжею, не спалюються в процесі фізичних навантажень, а перетворюються на жир. Тому чим менше ми рухаємося, тим менше ми повинні їсти, щоб не розжиріти.

Ожиріння також є одним із проявів цілої низки захворювань. Наприклад, при таких ендокринних хворобах, як цукровий діабет, гіпотиреоз, гіпогонадизм, хвороба Кушинга, інсулома, як правило, буває ожиріння. Ці хвороби лікують ендокринологи.

Ожиріння, що має місце при всіх перерахованих вище недугах, називається вторинним ожирінням. Принципи його лікування аналогічні тим, що використовуються при терапії ожиріння, викликаного переїданням і малорухомим способом життя. Водночас найважливішим є лікування основного захворювання, яке стало причиною розвитку ожиріння. З'ясувати причину ожиріння в кожного конкретного хворого має лікар-ендокринолог. Він, провівши ряд спеціальних досліджень, установить, чи пов’язане ожиріння тільки з малорухомим способом життя й переїданням, чи має місце вторинне ожиріння.

 

Як визначити, чи є у Вас ожиріння?

В останні роки для оцінки ваги й наявності ожиріння в дорослих частіше за все використовується розрахунок індексу маси тіла (ІМТ).

Індекс маси тіла (ІМТ) — це величина, за допомогою якої визначають відповідність маси людини її зросту. Цей показник дозволяє оцінити, якою є маса — недостатньою, нормальною чи надмірною (ожиріння).

Індекс маси тіла обраховується за формулою:

I=m/h2, де:

m — маса тіла в кілограмах,

h — зріст в метрах,

Вимірюється індекс маси тіла в кг/м².

Для жінок ідеальним ІМТ вважається 19-24 кг/м², для чоловіків — 19-25 кг/м². Якщо при розрахунку ІМТ виявився менше 19 кг/м², це свідчить про дефіцит ваги, що нерідко буває у молодих дуже струнких дівчат. Такий ІМТ у юнаків також говорить про те, що вони дуже худенькі. Однак це ще й показник того, що вони мало займаються спортом і мають слаборозвинені м'язи, що для здорового парубка, звісно, погано. І навпаки, чоловіки, які займаються силовими видами спорту, важкою атлетикою, боротьбою, мають підвищені показники ІМТ, але надлишок маси тіла пов'язаний не з ожирінням, а з добре розвиненими м'язами.

Рисунок узято з статі ″Індекс маси тіла″ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%B8_%D1%82%D1%96%D0%BB%D0%B0

Рисунок 1. Відповідність між масою людини та її зростом. Пунктирні лінії показують підкласи в межах класу (наприклад, надлишок маси може бути ″помірним″, ″середнім″ та ″важким″).

Рисунок узято зі статті ″Ожиріння″ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B6%D0%B8%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F

Рисунок 2. Відносний ризик смертності за ІМТ протягом 10 років для чоловіків (вгорі) та жінок (внизу) білої раси, які ніколи не палили (у США).

Як видно з графіків, відхилення від норми коефіцієнту ІМТ збільшує рівень смертності серед населення. Найбільший рівень — у людей, які мають завищений коефіцієнт.

Підсумуємо:

Аби уникнути ожиріння, яке не пов’язане з хворобами, досить лише більше рухатися і вживати менше калорій, ніж витрачаєте. І пам’ятайте, ваше здоров’я у ваших руках.

Джерела:

 1. WHO 2000 p. http://www.who.int/en/

2. Kushner, Robert (2007). Treatment of the Obese Patient (Contemporary Endocrinology)

3. Ендокринологія. Навчальний посібник з тестового контролю по ендокринології / П.М. Боднар, Г.П. Михальчишин, О.М. Приступюк, М.І. Бобрик та ін. / За ред. проф. П.М. Боднара. — К.: НМУ, 2006

4. Methodological protocols in endocrinology / Ed. by prof. A. Serhienko.— Lviv, 2002

5. https://uk.wikipedia.org (статті ″Ожиріння″ та ″Індекс маси тіла″)

 

 

Дізнайтеся ваші варіанти генів APOE та eNOS3:
ДНК-тест «Мій раціон»
1950 грн
Замовити тест
ДНК-тест «Моє вегетаріанство»
1950 грн
Замовити тест