Image: Getty Images

Путівник біохакера по фантастичному сексу від Дейва Еспрі

Автор Катя Дробот
Генетик

Ви, напевно, чули про Дейва Еспрі, який створив Bulletproof coffee на основі кави та вершкового масла, який до смаку підприємцям Кремнієвої долини? Якось він зізнався New York Public Radio, що збирається прожити 180 років. На його думку, здорового харчування та тренувань для цього недостатньо, тому він шукає і створює біохаки, які б стали у пригоді для досягнення цієї мети. У той час як інші дотримуються дієт і старанно виконують аеробні вправи, Дейв Еспрі знаходить вихід у таких аспектах життя, які часто залишаються поза увагою. Наприклад, секс. У його блозі ми знайшли поради для тих, хто хоче прокачати себе із задоволенням. Попереджаємо, далі піде про секс, порно, оргазми, розмір пенісу та інші речі, які, можливо, не варто читати на робочому місці, тому будьте обережними!

Секс — один із найпотужніших інстинктів живих істот. Його важко «хакнути», але якщо це вдається, то зусилля цього варті. Поговоримо про те, як опанувати свою сексуальність та як підняти своє сексуальне життя на якісно новий рівень.

Покінчіть із порно

Можливості інтернету дійсно вражають: один клік надає доступ до мільйонів оголених привабливих людей, які роблять перед камерою все, що лише можна уявити у найбожевільніших мріях. У такі моменти наш мозок купається у допамінових хвилях. Проблема в тому, що мозок неспроможний витримувати таку стимуляцію. Подібно до алкоголю та наркотиків, порно дає феєричні відчуття, але ефект згасає з кожним наступним разом. Згідно з нещодавнім бельгійським дослідженням, із 434 людей половина з часом почала дивитися порно, яке раніше викликало огиду чи неприязнь, щоб дійти до оргазму. Існує теорія, що чим більше ви дивитеся порно, тим більше стимуляції потребує ваш мозок для статевого бажання, йомвірно, через це 60 % чоловіків не мають ерекції з реальним партнером, тоді як із порно таких проблем не виникає. У частих відвідувачів порнхабу, здається, «центр винагороди» у мозку стає менш чутливим.

Іншими словами, якщо ви звикли дивитися на пригоди трьох французьких покоївок у замкненій кімнаті, думка про секс із дружиною може більше не збуджувати. Відмова від порно може перезавантажити ваш «центр винагороди» і повернути до реального світу з реальним, інтимним сексом.

Збільшіть статевий член

Відійдемо від розрекламованих настійок та вакуумних насосів, адже існує природний спосіб збільшити розмір вашого «приладу».

Даоська вправа Олень» зміцнює тазове дно та м’язи статевого члена. Це надає кращий еякуляційний контроль, запобігає еректильній дисфункції і, з досвіду Дейва Еспрі, збільшує розміри приблизно на 20 % уже через місяць. Хіба не круто?

Для лінивих можна порадити ін'єкції стовбурових клітин, вони збільшують довжину та обхват статевого члена.

Включіться в процес, не зосереджуйтеся на оргазмі

Стандартне уявлення про секс — це початок, середина та кінець, або прелюдія, проникнення та оргазм. Але ця формула має декілька недоліків. Перш за все, це перетворює секс на рутину: щоразу ти робиш одне й те саме, з часом це заводить все менше. Якщо зосередитися на закінченні, то можна не відчути задоволення від самого процесу, а якщо партнер не дійде до кінця, то ще й заробити собі комплекси. Осторонь від оргазму, секс зміцнює зв’язок між партнерами, частково через вплив окситоцину. Однією з практик для досягнення відчуття повного єднання з партнером є оргазмічна медитація. Погугліть, що це таке, або послухайте цей подкаст. Тому, коли доходить до сексу, забудьте про мету та насолоджуйтеся моментом.

Додайте контрастів за допомогою маки перуанської

Перуанська мака — це рослина, коріння якої здавна використовують жителі Анд як афродизіак. Науковці досі не можуть точно встановити, чому мака розпалює бажання. Але відомо, що 3 г маки на день протидіють зниженню потенції від антидепресантів як у жінок, так і в чоловіків. Окрім цього, мака збільшує кількість сперматозоїдів та їхню рухливість, може лікувати незначну еректильну дисфункцію.

Порошок маки бажано заварювати або додавати в ранкову каву.

Оргазмуйте, якщо ви жінка...

Маємо гарні новини: оргазми мають чудовий вплив на організм. Вони підтримують гормональний баланс та знижують стрес. Оргазм супроводжується сплеском естрогену та окситоцину. Окситоцин ще називають «гормоном кохання», тому що він сприяє прив’язуванню до партнера, довірі, спокою та щедрості. Бажанням «муркотіти» поряд з коханим після акту любові завдячуйте окситоцину. Естроген посилює дію окситоцину, створюючи коктейль насолоди та спокою. Він знижує рівень гормону стресу — кортизолу та підвищує рівень серотоніну, який підіймає настрій.

Якщо коротко, то оргазм фізіологічно робить жінок щасливішими.  

...або утримуйтесь, якщо ви чоловік

Еволюційно чоловікам щастить дещо менше.  Після еякуляції нас хилить на сон від вивільнення у кров пролактину. Також дещо знижується рівень допаміну, від чого чоловіки після оргазму можуть бути пригніченими. Попри це, біохакерам є де розвернутися:

• Тритижневе утримання від сексу підвищує рівень тестостерону у здорових чоловіків. Зважаючи на те, що за останні 30 років рівень тестостерону знижується у чоловічого населення приблизно на 1 % на рік, біохаком з його підвищення не варто нехтувати.

• Секс (не оргазм) може підвищувати тестостерон на 72%. Сексуальні думки також збільшують його рівень.

• Утримання від сексу також може призвести до більшої задоволеності в житті і, на диво, підвищеного інтересу серед жінок. Ці висновки ґрунтуються на досвіді Дейва Еспрі, наукових доказів цьому немає.

Контроль своєї сексуальної активності може бути чудовим стимулом для мотивації: так, за словами Дейва Еспрі, один із його клієнтів пообіцяв своїй дружині, що він не еякулюватиме, поки не заробить $100 000 — це була переконлива сума для нього на той час. Він став багатшим на $100 000 менш ніж за 30 діб.

Послідовники Тао вважають, що оптимальний період утримання (X) можна вирахувати так: (Age – 7)/4 = X. Тобто 39-річному чоловікові, за їхнім методом, варто еякулювати кожні 8 діб. Іншим способом є утримання від еякуляції на 30 діб. При цьому від сексу можна не відмовлятися, однак безпосередньо перед фіналом треба зупинитися. Для найміцніших горішків є третій спосіб утримання, коли 30 діб ви зовсім не збуджуєтеся та не еякулюєте. Такий собі режим ченця. Попросіть дружину або дівчину допомогти себе контролювати, це полегшить задачу. Також у нагоді стануть інтервальні навантаження, вони тренують парасимпатичну нервову систему, допомогають контролювати себе та не виходити за рамки.

Дотримання одного зі способів може суттєво збільшити продуктивність та підвищити якість життя. Утримання — це також чудовий біохак для тих, хто займається боксом, хоче наростити м’язи, або тих, хто має намір дати комусь прочухана на ранковій зустрічі. Справа в тому, що з підвищенням тестостерону збільшується агресивність.

Спробуйте ці біохаки або створіть власні. Пам’ятайте, що там, де є слабкість та недосконалість, є чудова змога «прокачати» себе.

За матеріалами https://blog.bulletproof.com/

Джерела:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3960020/

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3050060/

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0747563215302612

http://archpsyc.jamanetwork.com/article.aspx?articleid=1874574

http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0102419

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12472620

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18801111

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25954318

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11753476

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19260845

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19138375

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3782434

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3183515/

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8713972

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11734697

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15889301

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11760788

http://press.endocrine.org/doi/abs/10.1210/jc.2006-1375

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1529008

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21165688

 

 

 

ДНК-тест «Мій раціон»
1950 грн
Замовити тест
ДНК-тест «Моє вегетаріанство»
1950 грн
Замовити тест
Замовлення тесту
1.
Оформіть замовлення.
Після підтвердження платежу наш менеджер зв'яжеться з вами.
2.
Кур'єр або «Нова пошта» доставить вам набір ДНК.
3.
Візьміть зразок слини і передайте набір кур'єром чи відправте «Новою поштою». Інструкцію з набору залиште собі.
Ваші дані
Безкоштовна доставка
Доставка у місті Київ
Оберіть день і час доставки
14:00 — 16:00
16:00 — 17:00
17:00 — 18:00
18:00 — 19:00
19:00 — 20:00
Оплата
*Виберiть спосiб оплати
Ваша знижка
*Це обов'язкове поле для замовлення
*Ви заповнили не всі обов'язкові поля