Досліджуємо здорове довголіття

Компанія Myhelix заснована у 2016 році. Ми тлумачимо генетичний потенціал людини та досліджуємо його вплив на здоров’я, продуктивність, фізичні, ментальні якості.

Геннадій
Myhelix тримає руку на пульсі світових тенденцій у практичному застосуванні генетики та доказової медицини.
Даша
Здоров’я людини визначається безмежністю комбінацій генів, епігенетичних факторів і навколишнім середовищем.
Наука і стратегія

Ретельно добираємо дослідження, щоб аналізувати лише перевірені гени та надавати лише науково достовірні рекомендації.

Дизайн і розробка

Перетворюємо інформацію про здорове довголіття у зрозумілу функціональну систему. Проектуємо простір для збереження генетичних показників, біохімії крові та інших біомаркерів.

Саша
Олена
Олена
Ден
Інформуємо про новини та підтримуємо клієнтів
Ліна
Таня
Юра
Ольга
Руслан
Лікарі-консультанти Рекомендуємо професійно

Надаємо поради лише після консультації з лікарями, експертами та досвідченими професіоналами у медичній практиці, які обізнані у сучасних генетичних дослідженнях.

Дар'я Лосєва
співзасновниця, CEO, генетик

Я виросла серед анатомічних атласів мами лікаря. Мене завжди цікавили можливості людського тіла, його потенціал. Свого часу мене надихнули три речі: у 1997 році клонування вівці Доллі, у 2001 завершення проекту Геном людини та особистість Крейґа Вентера.

Христина Шевченко
співзасновниця, консультант зі здорового способу життя

Смак дитинства — бабусині вареники з вишнями та сметаною. Здорова їжа здебільшого рослинна: горіхи, зелені овочі, ягоди, риба. Люди, які обирають такий раціон, менше хворіють на «хвороби цивілізації»: діабет, рак, серцево-судинні захворювання, деменцію.

Руслана Шадріна
співзасновниця, генетик

Майбутнє генетики полягає в абсолютно персональному підході до всього: призначення ліків, налаштування свого раціону, підбору фізичних вправ, визначення часу для сну та відновлення.

Хайрнасов Руслан
Лікар–гастроентеролог, асистент кафедри, кандидат медичних наук. Директор «Українсько-німецького гастроентерологічного центру».

Генетика — наше життя, а медицина — хедлайнер у будь-якій справі нашого життя. У гастроенетрології важливий персональний підхід до діагностики. Генетичний тест допомагає у виявленні схильностей людини та кращій розробці персональних рекомендацій.

Червоткіна Ольга
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар вищої категорії.

Я працюю лікарм акушером-гінекологом з 2003 року. Займаюся питаннями репродуктивного здоров´я, веденням вагітності, ендокринною гінекологією, питаннями клімактеричного періоду.

Жіноче здоров’я має особливості в різні періоди життя. Підхід до профілактики та лікування може відрізнятись, але на всіх етапах важливо враховувати особливості кожної жінки окремо. Генетичні тести дуже допомогають у складанні індивідуального бачення кожної жінки та підборі персональних рекомендацій.

Ліна Головня
digital маркетолог

Основна задача генетичного тесту — проаналізувати природний стан генів та розробити персональні рекомендації, які допоможуть розкрити свій генетичний потенціал. Це й же принцип працює і в сфері інтернет-маркетингу: лише ретельний аналіз людських потреб дозволяє створити якісний контент і доповнити інформаційне поле людини тим, що цікаво і може бути справді корисно у повсякденному житті.

Юрій Пєшков
логістика

Наш колектив викладається на 110%. Я не виключення. Головне, аби робота була захопленням. Стараюся застосовувати увесь свій арсенал знань і умінь, аби персоналізована медицина стала нашим спільним майбутнім. Розвиваючи компанію, розвиваюся сам. А саморозвиток — те, до чого я прагну.

Катерина Дробот
керівниця наукового відділу, PhD у галузі біотехнологій

Науковий підхід у профілактиці — це коли ефективність превентивних заходів було доведено на тисячах людей, а не зірках.

Олена Каньшина
графічний дизайнер

Гени пристосували динозаврів до життя у світі, який надто швидко змінився, і вони поступилися місцем іншим створінням. Тому, цей текст пишу я, а не стеґозавр, що еволюціонував. Життя мінливе, і важко вгадати, як нам доведеться змінитися, можливо, підкажуть гени?

Замовлення тесту
1.
Оформіть замовлення.
Після підтвердження платежу наш менеджер зв'яжеться з вами.
2.
Кур'єр або «Нова пошта» доставить вам набір ДНК.
3.
Візьміть зразок слини і передайте набір кур'єром чи відправте «Новою поштою». Інструкцію з набору залиште собі.