Дізнаємося слабкі та сильні сторони людини на молекулярному рівні.

Команда
Щодня кожен з нас працює
над тим, щоб генетичні знання були доступними та ближчими до людей. Це великий творчий процес, у якому беруть участь генетики, дієтологи, дизайнери, біоінформатики. Ми працюємо над рекомендаціями, які будуть якнайкраще впроваджені у життя. Нам важливо, щоб ви не лише дізналися про себе, але й почали жити з новими звичками.
Дарія Лосєва
Генетик, CEO
Руслана Шадріна
Генетик, co-founder
Олександра Альохіна
UX-спеціаліст, co-founder
Катерина Толстікова
Лікар-дієтолог
Христина Шевченко
Персональний дієтолог
Денис Курбатов
Інженер, розробник
Коротка історія генетичних тестів в Україні та світі
ДНК-тести — перший крок до персоналізованої медицини. Ми тримаємо руку на пульсі світових тенденцій у практичному застосуванні генетики.
Дарія Лосєва, генетик/CEO
Коли ми з Русланою вирішили, що «здорове довголіття» має бути практичною категорією та містити наукове підґрунтя, то вже мали за плечима сім років вивчення молекулярної біології, генетики, а також випробування різноманітних технік здорового способу життя на собі: чистки, голодування, вегетаріанство, сироїдство. Досвід показав, що ці практики не завжди безпечні та ефективні, якщо не знати, як влаштоване тіло зсередини. Здорова їжа, спорт, активний спосіб життя працюватиме на користь лише за умови свідомого підходу і розуміння процесів організму на молекулярному рівні. Один із способів подивитися на себе зсередини — ДНК-тести, адже ми всі генетично різні і для кожного з нас корисне своє.

Найвідоміші світові компанії 23andMe, Ancestry з 2007 року масово роблять ДНК-тести на визначення схильності до генетичних хвороб та походження. В Україні розпочали працювати у напрямку не медичних ДНК-тестів наші колеги Олександр Коляда та Олександр Савсуненко. Вони перші в Україні міряли теломеру (біологічний вік), займалися аналізом ДНК для підбору фізичних вправ і продуктів.
Згодом у Олександра Коляди з'явилася науково-дослідницька лабораторія, яка вивчає проблеми старіння на молекулярному рівні. Олександр Савсуненко заснував сервіс генетичних тестів від Titanovo — DNA Lifestyle Coach, який став популярним у Штатах.

Близько 70% захворювань спричинені неправильним харчуванням. Майхілікс орієнтується на проблеми зі здоров’ям, які вирішуються індивідуальним підходом до харчування, а це та сфера, на яку можна впливати мінімум тричі на день. Наш дієтолог Катерина Толстікова називає такий підхід «їжотерапія», бо продуктами можна не лише насичуватись, але й робити профілактику багатьох захворювань.

Ми працюємо над тим, щоб генетика була практичною і доступною для кожної людини. Разом з іншими сервісами ДНК-тестів збираємо данні та зацікавлені у побудові інфраструктури генетичної інформації в Україні та світі, оскільки це безцінна інвестиція у здорове довголіття людей.
Підхід
Майхілікс створено зусиллями науковців і спеціалістів творчих сфер. Ми хочемо донести до людей, що ДНК — основа життя, в якій закладена інформація про сильні та слабкі сторони організму. Ми шукаємо можливі рішення реальних проблем зі здоров'ям за допомогою корекції харчування. Аналізуючи запити наших користувачів, ми працюємо над розробкою нових тестів, які можуть поцілити у корінь проблеми. Нам важливо спонукати людей брати на себе відповідальність за профілактику захворювань та зміцнення власного здоров'я. Генетика розвивається дуже стрімко та через декілька років генетичні тести будуть обов'язкові для діагностування захворювань і такою ж звичною процедурою, як біохімічний аналіз крові.
Генетика дуже смілива наука. Майхілікс об'єднує тих, хто дивиться у майбутнє та розуміє значення генетичних тестів для здоров'я людей.
Руслана Шадріна, генетик/co-founder
Майхілікс таймлайн
 • літо-осінь 2016
  Формування команди
 • осінь-зима 2017
  Залучення інвестицій
 • зима 2017
  Партнерство з лабораторіями
 • весна 2017
  Тест «Мій раціон»
 • літо 2017
  Тест «Моя турбота»
 • літо-осінь 2017
  Розробка тесту «Зайва вага»
Лабораторії, яким ми довіряємо
Ми обрали фінську лабораторію Woble Helsinki через якість реактивів, шестирічний досвід, налагоджений аналітичний процес та європейську відповідальність. PhD-спеціалісти і фахівці з молекулярної біології аналізують зразки ДНК за допомогою ПЛР-методу у машинах великих потужностей. Також в Україні ми співпрацюємо з сертифікованою лабораторією клініки УкрГенТех.
* полімеразно-ланцюгова реакція
Замовлення тесту
1.
Оформіть замовлення.
Після підтвердження платежу наш менеджер зв'яжеться з вами.
2.
Кур'єр або «Нова пошта» доставить вам набір ДНК.
3.
Візьміть зразок слини і передайте набір кур'єром чи відправте «Новою поштою». Інструкцію з набору залиште собі.
Ваші дані
Безкоштовна доставка
Доставка і відправлення тестів відбувається за наш рахунок
Доставка у місті Київ
Оберіть день і час доставки
10:00 — 12:00
12:00 — 14:00
14:00 — 16:00
16:00 — 17:00
16:00 — 18:00
18:00 — 20:00
Оплата
*Виберiть спосiб оплати
Ваша знижка
*Це обов'язкове поле для замовлення
Ви замовили
До сплати грн
*Ви заповнили не всі обов'язкові поля